Şöminelik Odunlar Odunmarket.com’dan

Şömine içinde bulunulan mekânı ısıtmak, yöresel yemekleri pişirmek, gibi amaçlarla içerisinde ateş yakılan bir bölümü olan mimari bir yapıdır.

Şömine akla gelince insanın aklına huzurlu bir ortam aklına gelir. Sessiz bir ortamda sadece ateş senin verdiği huzur… Tabi sonra şömine fiyatları, odun yakma işi, baca temizliği, odun temini gibi durumlar bu keyfi biraz kaçırır gibi de olabilir:-)

Artık her şeyin internet üzerinden yapıldığı günümüzde odun satışı dahi yapılmaktadır. Hatta bir tık ile kapınıza kadar gelmektedir. Odunmarket.com web sayfası aracılığı ile kaliteli şöminelik odunlar temin edebilirsiniz. Bu odunlar yanmaya hazır, nemden arındırılmış ve en az uygun ortamda 1 yıl bekletilmiş kuru odunlardır. Fiyatları da gayet uygundur;

Yuvarlak şömine odunu 10 Kg 49 Tl

Yuvarlak şömine odunu 10 Kg 49,50 Tl

Şöminelik tahta parçası 10 Kg 46 Tl

Paket olarak hazır şömine odun paketi 24 Kg 75 Tl.

Ürünler bunlarla sınırlı kalmayıp böyle bir ortamda ihtiyacınız olabilecek yan ürünlerde mevcuttur. Nedir bunlar; şömine odunu için odunluk, ızgara, maşa takımı, gibi ürünler. Tabi ateş yakmak söz konusu ise çırayı da es geçmemek lazım. Çeşitli miktarlar da paketlenen çıralar, isteğinize göre paketlenerek kargolanan ürünler arasında olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir