Sektörün En Güvenilir Kumaş Markası

İsa Ev Tekstil olarak farklı marka çeşitlerimiz ile karşınızdayız. Her ihtiyacı karşılayacak kumaş türlerimiz ile sektörde yaşanan eksikliği büyük ölçüde gidermeyi başardık. Sitemizde Freedoom markasının kaliteli kumaşlarını bulabilirsiniz. Usta ellerde hazırlanan kumaşlarımızı birçok yerde güvenli bir şekilde kullanmanın deneyimini yaşayacaksınız. Freedom kategorimiz içerisinde Muslin, Gofre, Çizgili pamuk saten ve Ranforce kumaş çeşitlerini bulabilirsiniz.

Firma olarak daima iş disiplinine ve kaliteye önem veriyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizi memnun etmek ve hizmetlerimiz karşısında mutlu olmalarını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Uluslararası standartlara uygun olarak hazırladığımız pamuk saten kumaş çeşitlerimiz beklentileri karşılayacak özelliklere sahiptir. İstanbul’dan tüm Türkiye’ye ulaştırdığımız ürünlerimiz ile sektörün güvenilir ismi olmayı başardık.

Başarılı ve deneyimli bir ekibe sahip olan firmamız, hizmet ağını geliştirerek teknolojik sisteme uyum sağlamaktadır. Bu doğrultuda sipariş vermenizi kolaylaştırmak için sitemize hızlı sipariş formu eklenmiştir. Bu formda istenen bilgileri doldurarak siparişinizi hemen verebilir ve ürünlerinize kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Müşterileri ile sürekli iletişim içerisinde olan firmamız, Whatsapp üzerinden tüm sorulara yanıt vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir