Petek Temizliği ve Bakımı

Soğuk bir şehir olan Ankara’da kış ayarında üşümemek için kalorifer ve petek bakımlarının yaptırılmış olması gereklidir. Ankara’da petek temizleme hizmeti veren ve peteklerin temizliği ile evinizin daha ekonomik ısınmasını ve sıcak su sirkülasyonunun daha sağlıklı yapılmasını sağlayan profesyonel çalışanlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Peteklerin bakımı kadar tesisatların bakımlarının yapılması da kalorifer tesisatlarının ömrünü uzatmak adına çok önemlidir Tesisat bakımı ve temizliği için Ankara tesisat bakım ve temizlik hizmetleri de veriyoruz. Tesisat içi basınçlı su sirkülasyonu  ve kimyasal ilaçlı su ile tesisat içindeki cürufların tamamını temizleyerek oluşan tıkanıkları da açıyoruz.

Tesisatlarda biriken pislik, cüruf gibi maddeler tıkanıklıklara yol açmaktadır. Tesisat içindeki tıkanıklıklar daha fazla yakıt tüketilmesine rağmen daha az ısınmanıza neden olur. Bu durumda yapılması gereken Ankara tıkanık açma hizmeti veren profesyonel çalışanlar ile iletişime geçmektir. Sizlere profesyonel teknikler ile tıkanıklık açma hizmeti veren bir firma olarak evinizin temizliğine özen göstererek tüm tesisat bakımlarını yapıyor tıkanıkları açarak kalorifer sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir