Paykasa Nerelerden Temin Edilebilir?

İnternet ortamında gerçekleştirilen alışverişler için güvenli bir ödeme imkanı sağlayan paykasa, çağımızın en yeni online ödeme sistemlerinden biridir. Tek kullanımlık ömrü olan ve normal bir kredi kartı gibi 16 haneli koda sahip olan Paykasa, Euro cinsinden para birimi ile kullanılmaktadır. Online alışverişlerde avantaj sağlayan bu gibi bir karta birbirinden uygun paykasa fiyatları ile sahip olabilmek mümkündür.

Paykasa Nelerden Temin Edilebilir?

Sanal ortamda Epin olarak da nitelendirilen Paykasa, günümüzde pek çok online oyun ve ticaret siteleri tarafından bir ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır. Türkiye’de çeşitli sitelerde tercih edilen bu yöntem, kullanıcılarına güvenli bir ödeme imkanı sağladığından son yıllarda popüler bir hal alamaya başlamıştır.

Türkiye’de birçok bayiliği bulunan Paykasa, bu bayilikler aracılığı ile temin edilebilmektedir. Paykasasi.com’un da yer aldığı bu bayilikler, müşterilerine en uygun Paykasa imkanı sunarken, bu kartlar için belirlenen en ucuz paykasa limitleri genellikle 10 Euro’dan başlamakta, 1000 Euro’ya kadar çıkmaktadır.

Tek kullanımlık olan bu kartların uygun koşullarda temin edilebilmesi için paykasası fiyat listesi sunan paykasasi.com, bu sayede müşterilerine fiyat garantisi de vermektedir.

Sizlerde paykasasının avantajlı alışveriş imkanından faydalanmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz. Paykasa temini için paykasasi.com adresini ziyaret etmek ya da şirketin telefon hattını aramanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir