Paykasa Nedir?

İnternet günümüzün en önemli teknolojilerinden biridir. Hemen her şey internet üzerinden satılabilir duruma gelmiştir. İnternet üzerinden üzerinden yapılan alışverişlerde de en önemli risk unsuru ödemedir. Ödeme aşamasında paykasa gibi ön ödemeli kartların kullanılması çok daha güvenlidir.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde bazı risk unsurları söz konusudur. İnternet dolandırıcıları ödeme aşamasında müşterilerin kredi kartı ya da banka hesap bilgilerini çalabilmektedir. Bu tip risklerle karşılaşmamak için tek kullanımlık olan paykasa kartları tercih edebilirsiniz. Sitemizde Paykasa Satın Al sekmesi üzerinden 10 Euro’dan başlayan ve 500 Euro’ya kadar değişen farklı paykasa limitleri ile satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Paykasa kartların çeşitli avantajları söz konusudur. Güvenli bir ödeme yöntemidir ve ihtiyacınız kadar satın alma şansınız bulunmaktadır. Satın aldığınız paykasa kartları dilediğiniz zaman güncel kur üzerinden bozdurabiliyorsunuz. Online sitemizde paykasa bozdurma fiyatları güncel Euro kuru üzerinden yapılmaktadır. Sitemizi tercih edenler güvenli bir şekilde paykasa kart bedellerini ödeyebilmektedir. Diledikleri zaman da paykasa kartlarını bozdurabilmektedir.

Sitemiz güvenli bir altyapıya sahiptir. SSL koruma sertifikasına sahiptir ve yapılan ödeme işlemlerinde hiçbir risk bulunmamaktadır. Sitemizden kart satın almak için yapmanız gereken 7/24 hizmet veren canlı yardım bölümüne bağlanmak olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir