Kıl Tekniği Kaş Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Kaş yapısı, insanların yüz ifadesini ortaya çıkarmaktadır. Dolayısıyla günümüzde pek çok kadın, güzel bir yüz hatlarına sahip olabilmek adına farklı kaş uygulamalarına yönelmektedir. Kıl tekniği kaş da bu yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kıl Tekniği Kaş uygulaması, genellikle ince, açık renkli, dökülmüş olan ve seyrek bir yapıya sahip olan kaşlar için uygulanmaktadır. Bu gibi kaşların dolgunlaşmasını ve doğal bir kaş görünümüne kavuşmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen bu uygulama, aynı zamanda microblading kaş tasarım olarak da anılmaktadır.

Kıl Tekniği Kaş Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Günümüzde genellikle İstanbul Kaş Tasarım merkezleri, güzellik merkezleri ve bunun gibi yerlerde gerçekleştirilen bu işlem, kalıcı makyaj boyaları ile gerçekleştirildiğinden kalıcı bir uygulama olmaktadır. Dolayısıyla bu işlemde tercih edilen kaş tasarımı oldukça önemlidir.

Bu aşamada Kıl Tekniği işleminin gerçekleştiren uzmanlara büyük görevler düşmektedir. Microblading uygulanacak olan kişinin yüz hatlarına uygun olan birkaç tasarımı tercih edilmesi oldukça önemlidir. Aksi takdirde her ne kadar kaşlar güzel görünse de, kişinin yüzünde tuhaf durabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir