Kasko Tarafından Araç Değer Kaybının Karşılanması

İstanbul’da ikamet ediyorsanız hayatınızdaki en büyük problemler nedir sorusuna vereceğiniz cevaplar arasında trafik muhakkak olacaktır. İnsan kalabalığının beraberinde getirdiği araç kalabalığı bu trafiğin esas sebebi. Hal böyle iken araçların kaza yapması da kaçınılmaz oluyor. Kaza yaptıktan sonra aracınız ne kadar değer kaybettiğini öğrenmek istiyorsanız yapılması gereken şey oldukça basit. İstanbul’da araç değer kayıpları konusunda sorgulama yapmak için https://araclarindegerkaybi.com/istanbul-arac-deger-kaybi  linkine tıklayabilirsiniz.

Bu site sayesinde sadece İstanbul da değil Kocaeli ve civarında da kaza yapmanız halinde değer kaybını öğrenebilirsiniz. Kocaeli araç değer kaybı için bu site biçilmiş kaftan. Gerekli belge ve raporları siteye eklediğiniz taktirde en hızlı şekilde aracınızın yeni değerini öğrenebilirsiniz. Hasar kaydı ne olursa olsun en hızlı şekilde aracınız değerini öğrenmek için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Kasko Araç Değerini Karşılar Mı

Kaskonun araç değerini karşılayabilmesi için belirli şartlar bulunmaktadır. Öncelikle kaza sonucu değer kaybına uğrayan araç birden fazla olabilir. Kazaya neden olan kişilerin de aracında hasar meydana gelebilir. Ama bu durumda sadece bir kişinin araç değeri kasko tarafından karşılanır. Araç değer kaybı karşılanan kişi kazada sorumluluğu olmayan ya da sorumluluğu daha az olandır.  Kazaya neden olan kişiler için ise güvence kasko sigortasıdır. Genellikle kasko poliçeleri onarım dolayısıyla çıkan maddiyatlarını teminat altına almaz. Bu yüzden böyle bir talepte bulunulamaz. Ama bazı kasko şirketleri araç değer kaybı güvencesine de yer vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir