Karakoydrenaj.com İle Profesyonel Kalite ve Üstün Hizmet

Karaköy Drenaj olarak İstanbul’un tamamına profesyonel çözümler sunuyoruz. Her nitelikteki projenizde çözüm ortağınız olarak güvenilir hizmetler, cazip fiyatlar ve global ürünler sağlıyoruz. Drenaj kanalı çeşitlerinden kanal mazgallarına ve rögar kutularından yağmur suyu kutularına dek uluslararası standartlarda ürün ağıyla, alt yapı seçkileri sunuyoruz.

Türkiye’nin alt yapı tedarik firması olarak, özel imalat ve tasarımda sınırsız seçim olanağı sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 5 yıl garantili olarak satışa sunuluyor. Ürün seçeneklerimiz arasında ayrıca; klasik yer süzgeçleri, plastik kanal, kompozit rögar kapakları, izolasyon uyumlu tesisat süzgeçleri ve lineer duş kanalları bulunuyor.

Karaköy Drenaj yapı malzemeleri firması olarak, profesyonel üretim kalitesinde kuşkonmaz tel çeşitleri ve havuz kenar mazgalları sunuyoruz. Endüstriyel mutfak süzgeçlerinde farklı model, ebat ve tasarım seçenekleriyle Türkiye’nin tamamına hizmet veriyoruz.

İzolasyon uyumlu tesisat süzgeçleri ve Rogar kapağı paslanmaz mangal çeşitlerinde, her yapı niteliğine uygun standartlarda ürün temin ediyoruz. Müşteri temsil sistemimizden tüm ürünler, hizmet ve uygulamalarımızla alakalı bilgi alabilir, ürün yelpazemizi dijital kataloğumuzdan güncel olarak inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir