Kamu Kurumları İçin de En İdeal Atık Kutularını Mertoğlu.com.tr Adresinden Bulabilirsiniz

Çalışmalarına yaklaşık olarak 2 yıl öncesinde başlanılan ve ülke genelinde kademeli bir şekilde hayata geçirilerek 2023 yılına kadar sürdürülmesi planlanan Sıfır Atık Projesi, ülkenin geleceğini büyük ölçüde etkileyen bir projedir. Kamu kurumlarından eğitim kuruluşlarına, alışveriş merkezlerinden hastanelere varana kadar hemen hemen her alanda hayata geçirilmesi hedeflenen bu proje kapsamında atık kutuları oluşturularak geri dönüşümü sağlanabilen ve sağlanamayan çöpler ayrıştırılmaktadır. Bu sayede ülkede israfın önüne geçilmekte ve kaynakların daha verimli bir şekilde kullanılması amaçlanmaktadır. Detaylı bilgi için proje sayfamızı buradan ziyaret edebilirsiniz.

Mertoğlu Kent Mobilyaları’nın da desteklemiş olduğu bu proje için sıfır atık kutusu geliştiren şirketimiz, pek çok farklı modeldeki çöp kovalarını alıcılarına ve ihtiyaç sahiplerine sunmaktadır. Her ne kadar proje dahilinde atık kutuları içi herhangi bir standart belirtilmese de, projeye en verimli olarak katkı sağlayabilecek kutular Mertoğlu Kent Mobilyaları tarafından sunulmaktadır.

Kamu kurumları için de en uygun ve ideal çöp kovası mertoglu.com.tr adresi tıklanarak bulunabilirken, kurumlar bütçelerine göre en ideal atık kutularını bu site üzerinden seçebilmektedir.

Kamu kurumlarının yanı sıra parklar, hastaneler, okullar ve bu gibi alanlar için de atık kutularını sitemiz üzerinden tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir