Düğün Ve Kına Organizasyonu

Kına organizasyonları artık nerede ise her aile tarafından yapılan organizasyonlar arasında bulunmaktadır. İnsanlar düğünlerini, nişanlarını ve kınalarını kendileri planlamak yerine bir firma ile anlaşma yolunu tercih etmektedir. Bunun maliyeti nerede ise kendi yaptığımız faaliyetlere yakın olmaktadır. Firmalar yeteri kadar kullanım yapmaları ve düğün heyecanından ailelerin fazla harcama yapmaları gibi durumların yaşanmaması sebebiyle daha az bir masrafla daha kaliteli bir kına tertip etmektedir. Bu durumun neticesinde daha hesaplı ve kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

Evlerde kendi düzenlediğimiz kına geceleri yıllardan bu yana aynı format içerisinde bulunması sebebiyle artık çok fazla ilgi çekmemektedir. Bunun yanı sıra yapılacak olan farkı konseptleri tasarlamaya ve planlamaya ailelerin gücünün yetmediği kesin bir durumdur. Bu durumlarda güzel bir geceyi tasarlamak firmalara düşmektedir.

Kına organizasyon paketleri

Kına organizasyon paketlerini birçok şekilde planlanmaktadır. Firma bu planlamaları ve aralarındaki farklılıkları en ince ayrıntısına kadar müşteri ile paylaşmaktadır. Bu paylaşım ile paketlerden birisinde karar kılınması veya birkaç paketin birleştirilmesi ile bir konsept hazırlanmakta ve buna göre gece düzenlenmektedir. Bayanların en fazla hassasiyet gösterdikleri bu özel gecede her şey gönüllerince olmaktadır. Bu tercihleri birebir yöneticiler ile beraber yapmakta en ince ayrıntıya kadar konuşulmaktadır.

Fiyatlar organizasyonun boyutuna ve istenilen arzu edilen gecenin çapına göre değişiklik göstermektedir. Bu çerçevede fiyat konuşulmaktadır. Evimizde kendimizin yapacağı masrafa yakın bir tutar çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir