Canlı Okey Keyfi

Canlı okey oyunları son zamanlarda oyun severler tarafından ilgi ile oynanmakta olan oyunlar arasında bulunmaktadır. Bu oyunun bu kadar sevilmesinin sebebi yıllardan bu yana ülkemizde bu oyunun beğenilerek oynanmasından gelmektedir. Ülkemiz içerisinde yaşlı genç, kadın, erkek demeden herkesin oynadığı bir oyun olmayı başarmış bir oyundur. Bu oyunu nerede ise ülkemiz içerisinde bilmeyen yoktur. Mutlaka herkes en az bir kere bu oyunu oynamıştır.

Oyunun bu kadar sevilmesinin arkasından oyun yapıcılar bu oyunun mobil üzerinden oynanmasını sağlamışlardır. Oyunun birçok versiyonu bulunmakta ve hepsi de ilgi görmektedir. Son zamanlarda oyun ile ilgili bazı şikayetler bulunmaktadır. Oyunun en fazla tercih edildiği sitelerin taş dağıtımı noktasında adaletsizlik yaptığı iddiası ile birçok kişi farklı sitelere yönelmiştir.

Her düzeye Göre Okey Odaları

Oyunu herkes aynı düzeyde oynayamamaktadır. Bu oyunu her gün oynayanların bulunduğu gibi belli başlı zamanlar içerisinde oynayanlarda bulunmaktadır. Bu düzeylere uygun okey odaları siteler içerisinde bulunmaktadır. Bakınız; www.okeyy.net/okey-odalari. Düzeyi yüksek olan odaların kazançları da fazla olmaktadır. Düzeyi düşük olan odalar bir nevi oyunun öğrenilme yeri olması sebebiyle kazançta bu seviyededir.

Okey oyunu için bazı sitelerin para talep ettiği bilinmektedir. Oldukça kaliteli bir şekilde hizmet vermekte olan ve her hangi bir ücret beklentisi bulunmayan siteler bulunmaktadır. Bu siteler oldukça da kaliteli sitelerdir. Site içerisinde her hangi bir hile bulunmayan oldukça fazla site bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir