Avşa Adasına Ulaşım İmkanları

Ülkemizin en güzel tatil beldelerinden biri olan Avşa bu yaz da tatilcileri ağırlamaya hazırlanıyor. Uzun plajları, farklı konseptlerde konaklama seçenekleri, gece hayatı, restoranları ve harika atmosferi ile avşa adası tatil için en iyi alternatiflerden biridir.

Avşa Adası Balıkesir ilimize bağlıdır. Marmara Denizi içerisinde bulunan en büyük ada olan avşa İstanbul, Balıkesir, Bursa ve Tekirdağ gibi şehirlerimize yakın olması nedeniyle fazlasıyla tercih edilmektedir. Özellikle Mayıs ayında açılan Avşa tatil sezonu Eylül ayının sonlarına kadar devam etmektedir.

Avşa’ya ulaşım oldukça kolay ve kısadır. Deniz yoluyla İstanbul, Balıkesir, Bursa ve Tekirdağ gibi yerlerden adaya gelebilirsiniz. Arabalı vapurlar sayesinde aracınızla gelebileceğiniz gibi araçsız da gelebiliyorsunuz. Konaklama için de çok sayıda farklı Avşa Otelleri seçeneği bulunmaktadır. Otel, pansiyon, ev, tatil köyü gibi alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz.

Adada bulunan konaklama yerleri, restoranlar, plajlar, gece kulüpleri ve çok daha fazlası hakkında merak edilen tüm bilgileri site olarak sizlerle paylaşıyoruz. Avşa Adası’na ulaşım bilgileri de sitemizde mevcuttur. Unutulmaz bir tatil geçirmek ve uzun yıllar hatırlayacağınız anılar biriktirmek için siz de bu yaz Avşa Adası’nı tercih edebilirsiniz. Sitemizde tüm mekanların adres ve iletişim bilgileri mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir